Dec.05

Sep.10

Jun.10

7. Ulusal BÖTE Öğrenci Kurultayı Bahçeşehir Üniversitesi / İstanbul

Ulusal BÖTE Öğrenci Kurultayının 7.si Bahçeşehir Üniversitesinin ev sahipliğinde 4 – 5 Mayıs 2013 tarihlerinde gerçekleştirildi. Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Ömer Balıbey, Derneğimiz Kurucularından ve Yönetim Kurulu üyesi ODTÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Özden ve Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şenay Yalçın’ın açılış konuşmalarıyla başlayan kurultay çok sayıda BÖTE bölümü öğrencisini ve akademisyenini bir araya getirdi.

Etkinliğin Tanımı

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğrenci Kurultayı her yıl farklı bir üniversitenin Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü ve ilgili kulübü tarafından organize edilen, bölüm öğrencileri arasındaki etkileşimi ve iletişimi artırırken mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, ülkenin eğitim teknolojileri ve bilişim alanındaki yönelimlerini belirlemek ve bu alanda gelişimine destek vermek, öğrencilerin geleceklerine dair planlar yaparak sorunlarını tartışma, sektör temsilcileri ve akademisyenlerle iletişime girme şansı bularak hedeflerini belirlemek amacıyla düzenlenen mesleki ve sosyal bir toplantıdır. Her sene üniversite temsilcilerinden oluşan Ulusal BÖTE Öğrenci konseyi tarafından bir sonraki sene kurultayın hangi aday üniversitede yapılacağı oylama ile belirlenir. Organizasyon yapısı ve çalışmalar ev sahibi üniversitenin düzenleme kurulu tarafından uygulamaya geçirilir. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğrenci Kurultayı, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü öğrencileri tarafından yapılmasına rağmen, katılımcılar bilgisayar bilimleri ve bilişim teknolojilerine dair herhangi bir bölümden olabilmektedir. Kurultaya her üniversitenin ilgili bölümünden kontenjan dahilinde resmi temsilcilerin yanı sıra ilgili bölümlerin öğrencileri, akademisyenleri, sektör temsilcileri ve mezunları katılabilir.

Kurultay Ekibi

Etkinliğin başarılı şekilde yürütülmesi için özveriyle çalışan tüm ekibe teşşekkür ederiz.


Doç. Dr. Şirin Karadeniz

Doç. Dr. Tufan Adıgüzel

Yrd. Doç. Dr. Yavuz Samur

Ufuk Dindar – Göksenin Sözbilici – Koray Uzel – Rıfat Akarca – Yasemin Mert – Sena Reis – Bilge Eser – Özlem Örel – Yankı Çelik – Cihan Yüksel – Melek Küçükkurt – Şafak Tibet Ceylan – Özge Kaya – Hüsna Kayafoğlu – Fatih Bulut – Onur Yağlıdere – Elif Metin – Gökhan İsak – Efe OSman Tüfekçi – Kerem Çubuk – Seher Karahan – Seniha Gümel – Burak Canlı – Pelin Naz Cevahir – Berran Patan – İpek Tekçe – Kadir Gaval Hüseyin – Cihan Yılmazer – Emel Yolcu – Mert Çöp – Barış Serbest – Meltem Özmutlu – Göksel Usta – Koray Uzel – Gökhan Parmak

Kurultaydan Kareler

Kurultay Programı

Yarışma Sonuçları

Education,Web

Jun.08

Jun.08

Jun.08

Jun.08